mcrblg-header-image

search

Aquapark Sandra w Pogorzelicy


W sytuacji, gdy na wakacjach nie dopisuje nam pogoda, a spędzamy je w Pogorzelicy warto oczywiście zdecydować się na odwiedzenie jakiejś ciekawej atrakcji turystycznej, aby zabić nudę. Takim sposobem może okazać się atrakcyjny aquapark Sandra, który kryje w sobie wielką dawkę rozrywki. Z tego też powodu warto wybrać na miejsce urlopowe noclegi w Pogorzelicy, które gwarantują dodatkowo wysoką jakość usług. Nie da się ukryć, że takie wodne szaleństwa to spełnienie marzeń wielu osób. Przede wszystkim mowa tutaj o małych dzieciach oraz młodzieży.

W aquaparku przyjemnie można spędzić nawet kilka godzin dziennie, a ceny za bilety nie są drogie, co jest jego dodatkowym atutem. Do dyspozycji gości w tym miejscu jest naprawdę wiele atrakcji, więc nikt nie będzie z tego powodu rozczarowany. Zdecydowanie najważniejsze jest to, że nad bezpieczeństwem gości czuwają doświadczeni i przeszkoleni ratownicy, więc nie trzeba obawiać się o swoje zdrowie, nawet jak ktoś nie umie za dobrze pływać. Do wyboru zainteresowane osoby mają całoroczne baseny kryte oraz sezonowe baseny w formie zewnętrznej. Obie te opcje są bardzo korzystne dla ludzkiego organizmu i kręgosłupa, dlatego pełnią one też funkcję rehabilitacyjną. W aquaparku Sandra można liczyć na takie atrakcje jak: baseny solankowe, jacuzzi, spa, parasole wodne, gejzery, stanowiska do masaży czy też wodospady i bicze wodne. Jak widać wyraźnie, wybór pod tym kątem jest naprawdę szeroki. Dzieci z takiego wyjazdu będą bardzo zadowolone, a jest to również idealny wybór na romantyczny wyjazd we dwoje, więc warto o tym poważnie pomyśleć. Najmłodsi mogą w aquaparku skorzystać z takich atrakcji jak wodna dżungla, która jest placem wodnym i przyjemnie można tam spędzić czas. Największą atrakcją są jednak dwie zjeżdżalnie zewnętrzne, które liczą sobie odpowiednio 60 oraz 130 metrów. Jedna jest średniej skali trudności, a druga ekstremalna. Do dyspozycji zainteresowanych są tutaj też ściany wspinaczkowe.

Zdecydowanie się na Pogorzelicę będzie dla wielu osób strzałem w dziesiątkę, więc nie ma nic dziwnego w tym, że noclegi w tym miejscu są coraz bardziej popularne na rynku. Aquapark Sandra ugości turystów szeroką dawką atrakcji turystycznych w wodnej formie, która pozwoli im się bardzo skutecznie zrelaksować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

close
Turystyka
Turystyka to dziedzina, którą interesujemy się od bardzo dawna. Staramy się poszerzać nasze horyzonty i odkrywać miejsca nieznane, dzikie i warte uwagi. Na tym blogu będziemy się z wami dzielić naszymi najlepszymi odkryciami. W głównej mierze koncentrujemy się na terenie Polski. Gorąco zachęcamy do komentowania naszych poczynań a także do polecania swoich najciekawszych podbojów. Ahoj przygodo!
Kategorie
  • Brak kategorii
avatar

Hi, guest!

settings

menu